You are currently viewing Żyrandole hotelowe — dobry sposób by zachwycić swoich gości

Żyrandole hotelowe — dobry sposób by zachwycić swoich gości

Na pozytywny odbiór danego obiektu przez gości wpływa wrażenie wizualne. Pobyt w hotelu czy pensjonacie powinien pozostawać w pamięci klienta na długo. Dlatego ważne jest jego wyposażenie oraz wystrój. Większość osób obecnie bardzo często nie wybiera się do obiektu w którym będzie nocować w ciemno — w internecie można zaznajomić się ze szczegółowymi zdjęciami pokoi, a także całego hotelu.

Jak zachwycić gości?

wielkie żyrandole hoteloweDobrym sposobem na wystrój wnętrza w luksusowym obiekcie jest zastosowanie w nim pięknych dekoracji. To mogą być podwieszane sufity, wielkie żyrandole hotelowe czy fantazyjne lamperie. Wszystko to ma zachęcić podróżujących do tego, aby wybrali właśnie ten obiekt i zostali tutaj na dłużej. Hol to główna, reprezentacyjna strefa hotelu, w której witani są przybywający klienci. Warto więc zadbać by w tym miejscu zaimponować gościom okazałym żyrandolem o przyjemnej barwie, czy wazonem wypełnionym pięknym bukietem żywych kwiatów. Takie rzeczy bardzo pozytywnie wpływają na odbiór, a co więcej umilą oczekiwanie przybyłym gościom. W pokojach hotelowych nie powinno zabraknąć wygodnych kanap, praktycznych mebli, ale także dobrego oświetlenia. Obowiązkowym elementem powinien być centralnie zlokalizowany żyrandol, będący podstawowym źródłem światła w pomieszczeniu. Przy łóżku przyda się lampka stojąca lub kinkiet, który w delikatny sposób rozjaśni wieczorny mrok.

ekskluzywne żyrandole kryształowePrzejdźmy do szaf które przeznaczone są do przechowywania garderoby gościa. Powinny być masywne o głębokości co najmniej 60 cm i wyposażone w odpowiednią ilość wieszaków. W takim pokoju nie może też zabraknąć biurka oraz krzeseł, najlepiej w tym samym kolorze. Wszystko w tym miejscu powinno ze sobą współgrać, dotyczy się to również łóżek hotelowych. Najczęściej w pokoju hotelowym jest również łazienka, powinna mieć dopasowaną do siebie armaturę, a także akcesoria takie jak ręczniki, mydelniczki czy stojaki na papier. Warto również w tym miejscu zadbać o dobre oświetlenie np. o lustro z możliwością włączenia dodatkowego światła — jest to szczególnie ważne dla kobiet, które chcą się pomalować. W hotelu na korytarzach i klatkach schodowych świetnie wyglądać będą ciekawe obrazy czy ilustracje. Przykują wzrok przechodzących gości i zrobią dobre wrażenie.

Na wizerunek hotelu składa się bardzo wiele aspektów, w tym przede wszystkim wystrój, estetyka wnętrz, ich charakter oraz standard. Wszystko co przykuwa wzrok będzie zachęcać gości do przebywania w obiekcie. Dobre oświetlenie, wyposażenie, ozdoby to wszystko ma na to wpływ.