You are currently viewing Trwałe balustrady ze stali

Trwałe balustrady ze stali

Każdy balkon, taras lub schody wymagają zamontowania odpowiednio wysokiej i dopasowanej barierki, by w sposób właściwy zabezpieczyć osoby korzystające z obiektu przed upadkiem z wysokości. Na rynku jest obecnie tak duży wybór wszelkiego typu balustrad, że do każdego miejsca można z łatwością dobrać nie tylko odpowiednią rozmiarowo, ale także dopasowaną do jego ogólnej stylistyki.

Balustrady ze stali nierdzewnej

balustrady stalowe Estetyczne i wytrzymałe zabezpieczenie to dobra inwestycja na przyszłość dla każdego obiektu, który wymaga zamontowania barierek. Niezależnie od tego, czy zabezpieczenia wymaga balkon, patio czy schody, estetyczna barierka nie tylko ochroni korzystających z obiektu przed wypadnięciem, ale także optycznie poprawi jego wygląd. Wytrzymałe balustrady stalowe w małopolskim posiadają właściwości antykorozyjne, dzięki czemu posłużą swoim użytkownikom na lata bez śladów zniszczeń. Do wyprodukowania tych elementów używa się wysokogatunkowej stali pokrytej warstwą proszkowanej farby, a także stosuje się proces cynkowania ogniowego, który zapobiega gromadzeniu się rdzy i osadów przez bardzo długi czas. Można więc z powodzeniem zamontować balustradę na każdym terenie otwartym, bez obaw o to, że zmienne warunki atmosferyczne mogłyby zaszkodzić jej wyglądowi.

balustrady stalowe Do wyboru są zarówno barierki proste i klasyczne, które będą najbardziej uniwersalną formą balustrady, jak i modele bardziej dekoracyjne, sprawdzające się również w obiektach zamkniętych. Każda z nich jest wyjątkowo trwała i wytrzymała, by zapewnić użytkownikom najwyższy komfort. Do zestawu montażowego dobrać można również eleganckie uchwyty i poręcze, które dodadzą elegancji schodom. Idealnie sprawdzą się one do montażu we wszelkich zabytkowych kamienicach, domach weselnych, restauracjach oraz pensjonatach na terenie kurortów. Dzięki temu obiekt zyska na wartości wizualnej, a ponadto zapewni gościom maksimum bezpieczeństwa. Jest to też doskonałe rozwiązanie we wszelkiego typu obiektach posiadających okna sięgające ziemi, które wymagają montażu odpowiedniej bariery ochronnej na elewacji budynku. Istnieje również możliwość składania zamówień na indywidualne projekty. Doświadczeni pracownicy z łatwością doradzą, jaki typ balustrady warto zamontować w danym miejscu, biorąc pod uwagę najnowsze trendy, preferencje estetyczne każdego klienta, a także możliwości techniczne budynku.

Dostarczenie i montaż produktów poprzedzony jest profesjonalnym pomiarem oraz wyceną. Klientowi przedstawiane są także odręczne szkice z propozycją wzorów, jakie mogą znaleźć się na balustradach, dzięki czemu zyskuje on możliwość zamontowania unikatowej barierki, która wyróżni jego posesję na tle sąsiednich budynków.