You are currently viewing Sprzedaję meble shabby chic i dodatki

Sprzedaję meble shabby chic i dodatki

Pracuję w dużym sklepie sprzedającym meble i dodatki do nich. Nie jest to moja praca marzeń, ale od czegoś trzeba zacząć. Chcę studiować architekturę wnętrz, więc taka praca na pewno mi się przyda w przyszłości. A na razie chcę sobie trochę dorobić, by mieć własne pieniądze, choćby an drobne wydatki.

Meble shabby chic – dobry pomysł na biznes

meble shabby chicCelowo szukałam pracy związanej z wnętrzami. Wiedziałam, że bez studiów i doświadczenia nie dostanę się nawet na staż do biura projektowego, więc od razu celowałam w sklepy meblowe. Do tego konkretnego często sama chodziłam. Nie jest to sklep sieciowy, gdzie można znaleźć wszędzie te same rzeczy. Są także uniwersalne meble, które pasują do wielu pomieszczeń, ale częściej można spotkać meble shabby chic, czy meble kolonialne, czyli takie, które są bardzo oryginalne i nadają się tylko dla świadomych kupujących, którzy wiedzą jaki wygląd chcą osiągnąć. Mi się akurat takie meble nie podobają, ale wiem z czym je można zestawić, w końcu muszę doradzać swoim klientom. Osobiście nad lampy w stylu prowansalskim przedkładam styl nowoczesny. Bardzo podobają mi się takie minimalistyczne wnętrza, ładnie i estetycznie urządzone. Idealnie pasują do nich moje ulubione lustra dekoracyjne, które sama mam u siebie w sypialni.

Często je polecam naszym klientom, bo wiem, ze mało kto z nich wie o ich istnieniu. Wybierają prostokątne lub kwadratowe lustra w ramce i nie myślą o niczym innym. Mam nadzieję, ze styl nowoczesny stanie się bardziej popularny, nie tylko wśród naszych klientów.