You are currently viewing Jak modnie udekorować małą łazienkę z kabinami prysznicowymi?

Jak modnie udekorować małą łazienkę z kabinami prysznicowymi?

Właściciele mieszkań w blokach, szczególnie tych wybudowanych w latach 80′ i wcześniej, muszą się zazwyczaj użerać z bardzo ograniczonym metrażem co ma odbicie szczególnie w takich pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka.

Kabiny prysznicowe ze szczecina to dobra inwestycja

kabiny prysznicoweCiężko czasami znaleźć wyjście z takiej sytuacji, jednakże istnieje kilka prostych tricków, dzięki której łazienkę będzie można powiększyć nie tylko optycznie, ale i użytkowo. Przede wszystkim powinniśmy zainwestować w kabiny prysznicowe Szczecin i okolice. Dzięki nim zyskamy znacznie więcej wolnego miejsca niż gdybyśmy zdecydowali się na zamontowanie wanny. Kabiny prysznicowe dostępne są obecnie w bardzo dużej ilości wariantów dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do naszych wnętrz. Kabiny możemy postawić chociażby przy ścianach lub we wnęce jeśli taką posiadamy, dzięki czemu żaden centymetr powierzchni się nie zmarnuje. Kluczem do powiększenia łazienki będą niewątpliwie meble jakie wybierzemy. Najlepiej zdecydować się na meble, które będziemy mogli powiesić na ścianie, gdyż im mniej rzeczy będzie znajdowało się na podłodze, tym lepiej optycznie nasza mała łazienka powinna się prezentować. Bardzo ważne są również lustra jakie wybierzemy. Najlepiej, aby wykonał je dla nas szklarz, dzięki czemu będziemy mieli lustra zrobione precyzyjnie na wymiar tak, aby możliwie jak najlepiej pasowały do naszego małego wnętrza. Lustra nie mogą być ani zbyt duże, ani zbyt małe. Bardzo ważne jest również to w jaki sposób wykończymy ściany naszej łazienki. Standardowe płytki i kafelki potrafią zabrać kilka centymetrów łazienki, a zwykła tapeta czy ściana pomalowana farbą dawno już odeszły do lamusa. Kompromisem mogą być szklane płytki lacobel, które bez problemu znajdziemy w Szczecinie.

Ten materiał pozwala zarówno na bardzo efektowny wygląd łazienki, a jednocześnie nie pochłonie on tyle miejsca co montaż standardowych płytek. Dzięki zastosowaniu tych porad, Twoja łazienka stanie się zdecydowanie przyjemniejszym miejscem.