You are currently viewing Zastał Polskę z pochodniami, a zostawił z artemide lampami

Zastał Polskę z pochodniami, a zostawił z artemide lampami

Jeszcze do niedawna dobra lampa była w Polsce towarem deficytowym. Trudno było znaleźć nie tylko ładną, ale i tanią, dlatego wielu wciąż ślęczało przy pochodniach, rezygnując z luksusu żarówek. Dopóki nie pojawił się dystrybutor włoskich lamp.

Artemide lampy są popularne

artemide lampyKraina Leonarda da Vinci wydała na świat wielu dobrych producentów i pracowników, jednak w powstaniu, produkcji oraz początkach hurtowej sprzedaż ideal lux lampy swoje macki musiał maczać sam Latający Potwór Spaghetti. W przeciwnym razie nie mogłoby powstać to wcielenie skończonej doskonałości, na rynkach zagranicznych opisywanie jedynie marnymi eufemizmami, takimi jak: ekskluzywne lampy włoskie czy: najlepsze lampy od czasów Alladyna i jego lampki olejowej. Rzeczone lampy włoskie szybko zdobyły sobie zwolenników w naszym kraju. Obecnie gospodynie domowe prześcigają się w tym, w czyim domu można znaleźć częściej artemide lampy. Licytują się więc na ilość lamp, żyrandoli, kinkietów, lamp i lampek stojących, a nawet kilku dziwnych wynalazków projektu Leonarda, które dystrybutor także wprowadził do obiegu. Dystrybutor natomiast liczy zyski ze sprzedaży i wciąż sprowadza nowe dostawy lamp, które schodzą na pniu i trudno dostać upatrzony model, ponieważ konkurencja i kolejki są zbyt duże i trudno dotrzeć po nie na czas.

Niewątpliwie lampy włoskie okazały się w naszym kraju olbrzymim sukcesem. Większość pochodni już zniknęła. Można mieć nadzieję, że w ciągu kilku lat z domów i mieszkań znikną wszystkie pochodnie, zastąpione przez ekskluzywne oświetlenie.